Yukuma 10

Šéfredaktor a spoluzakladatel portálu NINIT.cz. Zájmově se řadí k fanouškům nových technologií a widgetů. Kariéru v oblasti žurnalistiky nastartoval jako sloupkař sekce novinky a poradna.

Díky nově patentované technologii dokáže powerbanka Yukuma 10 během pouhé půlhodiny doplnit svou kapacitu 10 000 mAh na 100 %. Konkurence se stejnou kapacitou musí běžně čekat cca 4 – 5 hodin.

Rychlá powerbanka Yukuma 10 s kapacitou 10 000 mAh dokáže podle testů 4x plně nabít iPhone SE, ne 2x iPhone 7 Plus. Nabíjet bez problémů zvládne i fotoaparáty, kapesní konzole či akční kamery. Dvojice 5V/2A USB konektorů může obsluhovat hned dvě mobilní zařízení zároveň, a to plnou rychlostí.

Yukuma 10 a Qualcomm Quick Charge 3

Nadstandardní je v segmentu powerbank i podpora technologie Quick Charge 3, kterou běžně nalezneme jen u prémiových síťových adaptérů. Díky QC 3.0 se po připojení kompatibilního smartphonu změní výstupní parametry a dojde k jeho zrychlenému nabití.

Powerbanky se s masovým rozšířením chytrých telefonů staly nedílnou součástí výbavy nejen cestovatelů, ale prakticky každého moderního uživatele. Levné modely prodávané na českém trhu však trpí mnoha neduhy. Především pomalým nabíjením či nízkou životností. My bychom tento trend rádi změnili,“ zmínil Jan Radil, odborník na powerbanky ze společnosti Ilico.io.

Kouzlo rychlého dobití

Patentovaná technologie společně se speciální síťovou nabíječkou umožňuje bleskové nabití samotné powerbanky do plného stavu za pouhých 30 minut. To je zásadním rozdílem oproti modelům běžně dostupným na českém trhu. Rychlá powerbanka je ideálním společníkem pro náročné cestovatele a vytížené uživatele, kteří potřebují být neustále online.

Yukuma 10 je dostupná v černé, růžové, zlaté a šedé barvě. Tělo powerbanky je vyrobeno z kvalitního hliníku, který poskytuje efektivní pasivní chlazení a chrání ji před mechanickým poškozením. Zařízení váží 270 gramů a bez problémů se vejde do kapsy u kalhot, batohu či kabelky.

Powerbanka je již nyní dostupná v českých e-shopech a skrze oficiálního distributora ilico.io za cenu začínající na 1 599 Kč s DPH.

Zdroje: 1, 2, TZ