spotify premium téměř zdarma

Autor se zájmově řadí mezi herní nadšence a streamery, kdy aktivně baví své diváky při hraní rozličné škály her.

Spotify snad není nutné představovat. A když už, jen v krátkosti. Jedná se o službu, která nabízí streaming, či podcast hudby v reálném čase. Výběr hudby je dnes obrovský a ze zkušenosti můžeme říct, že ve službě nenaleznete jen opravdu po domácku tvořenou hudbu.Velkou výhodou je propojení jednoho účtu do více zařízení. Co to pro nás jako uživatele znamená? Jednoduše nemusíte řešit, kde se vaše oblíbená hudba nachází. Nemáte jedno album v PC, druhé v mobilu, a další v tabletu. Nemusíte řešit stahování hudby a následné kopírování například do mobilu. Tento způsob je dávno hudbou minulosti a to nejen díky Youtube, ale právě díky Spotify. Žádné reklamy, jen hudba; a v opravdu v dobré kvalitě – díky Spotify Premium účtu.

Spotify Premium téměř zdarma můžete získat opravdu jednoduše.

Jedná se o zaváděcí akci Spotify. Ve zkratce akce funguje následovně: Jste-li novým uživatelem, získáte Spotify Premium na tři měsíce za 0,99€. Následně vás služba bude stát 5,99€ měsíčně. Akce platí pro nové uživatele, nemůžete tedy již vlastnit účet v rozšířené prémiové verzi.

Z výňatku z obchodních podmínek víme tedy toto:

“Tato nabídka (dále jen „zaváděcí zkušební nabídka“), kterou Vám společnost Spotify činí (jak je definováno v Pravidlech a podmínkách používání služby Spotify), Vás opravňuje k přístupu k prémiové službě Spotify (jak je definováno v Pravidlech a podmínkách používání služby Spotify) po dobu tří (3) měsíců od okamžiku, kdy si aktivujete toto zkušební období odesláním svých platebních údajů a zaplacením inzerované ceny (dále jen „zaváděcí zkušební období“). “

Výňatek z „Spotify® Pravidla a podmínky zaváděcí zkušební nabídky“

V praxi to znamená, že založíte si nový účet a pošlete necelé euro jako platbu, zpřístupní se vám Spotify Premium na tři měsíce za zvýhodněnou cenu. Služba si zažila mnoho slevových kampaní. Například Spotify O2, Spotify Student, či Spotify Family. A zrovna Spotify Premium za 0.99 € na tři měsíce se řadí k těm opravdu povedeným. Na rozdíl od neplacené verze máte k dispozici vyšší bitový tok, nežli je 160 kbit/s. Služba Premium neobsahuje žádné reklamy a běžná cena činní 10 USD měsíčně.

Zdroje: 1, 2