ROG Strix SCAR III

Šéfredaktor a spoluzakladatel portálu NINIT.cz. Zájmově se řadí k fanouškům nových technologií a widgetů. Kariéru v oblasti žurnalistiky nastartoval jako sloupkař sekce novinky a poradna.

Již v sobotu 15.6. se představí herní notebooky ROG Strix SCAR III na herní akci v Alza Showroomu. A co by to bylo za premiérové odhalení, když byste ROG Strix SCAR III nemohli vyhrát.

Velkolepé představení pro veřejnost proběhne v Alza Showroomu v pražských Holešovicích, kde si přímo na tomto modelu budou moci zájemci zahrát miniturnaje ve hře Fortnite. Každý účastník miniturnajů bude zařazen do losování o notebook ROG Strix SCAR III v hodnotě 49 tisíc korun. Akce se také zúčastní nejpopulárnější čeští a slovenští influenceři Gogomantv, MenT nebo Magician.

ROG Strix SCAR III G531 je notebook určený pro náročné hráče, který sází v nejvyšší konfiguraci na grafickou kartu NVIDIA GeForce RTX 2070, procesor Intel Core i7 a 32GB operační paměť. Notebook nabídne jako první na světě obnovovací frekvenci displeje s hodnotou 240Hz*, což je zárukou zcela plynulého obrazu i během akčních scén.

Zájemci o herní notebook ROG Strix SCAR III si budou moci otestovat jeho kvality přímo v praxi v Alza Showroomu. Pořadatelé totiž připravili pro účastníky miniturnaje v populární hře Fortnite, které bude moderovat Petr “Xnapy“ Jirák, hodnotné ROG balíčky.

ROG Strix SCAR III alza event

Soutěž o ROG Strix SCAR III

Každý účastník miniturnajů ve Fortnite bude navíc zařazen do slosování o nový herní notebook ROG Strix SCAR III v hodnotě 49 tisíc korun. Tento ultimátní herní stroj zvládne díky výkonným komponentám bez problémů každou moderní hru. O chlazení procesoru a grafické karty se stará inteligentní dvouventilátorová architektura a samočistící protiprachové trubice. Specialitou je fyzický klíč KeyStone fungující na technologii NFC, který slouží pro přístup k soukromým souborům nebo rychlé nastavení individuálního RGB osvětlení nebo profilu v oblíbených hrách. Více informací o notebooku najdete na oficiálních stránkách ASUS.

*Model ROG Strix SCAR III s obnovovací frekvencí 240 Hz bude v ČR v prodeji až na konci června 2019. Na akci v Alza Showroomu se bude hrát na modelech s obnovovací frekvencí 144Hz.

Zdroje: TZ, 1, 2