Sandberg Bluetooth Audio Link USB

Šéfredaktor a spoluzakladatel portálu NINIT.cz. Zájmově se řadí k fanouškům nových technologií a widgetů. Kariéru v oblasti žurnalistiky nastartoval jako sloupkař sekce novinky a poradna.

Sandberg Bluetooth Audio Link USB využijete převážně ve svém autě, který je vybavený pouze 3,5mm audio jackem. Bluetooth Audio Link USB stačí pouze zapojit do jacka, druhý konce do USB napájení a již disponujete Bluetooth přenosem, ke kterému se stačí připojit vaším telefonem.

Sandberg Bluetooth Audio Link USB oproti bluetooth

Oproti běžnému bluetooth přenosu jsme při testech zaznamenali daleko lepší kvalitu přenášené hudby, což je pravděpodobně způsobeno právě tím, že je Sandberg Bluetooth Audio Link USB připojen do audio sestavy skrze 3,5mm jack.

S běžným bluetooth jsme tak museli mít hlasitost nastavenou o několik úrovní výš než s připojeným Bluetooth Audio Link USB.

Obsah balení

V balení máte navíc k dispozici i redukci 3,5mm female to female jack, díky kterému můžete jacka prodloužit dle vašich požadavků. Při testech jsme si však vystačili bez jakéhokoliv prodlužování.

Bluetooth Audio Link USB

Díky vestavěnému mikrofonu v USB můžete Bluetooth Audio Link USB taktéž používat jako handsfree pro uskutečňování vašich telefonních hovorů.

Ideální doplněk

Bluetooth Audio Link USB je tak skvělým doplňkem pro Bluetooth propojení autorádia, reproduktoru nebo jiného zařízení s 3,5 mm jackem s vaším smartphonem.

Ideální řešení pro smartphony, které nemají 3,5 mm jack nebo pro všechny, kterým vadí neustálé připojování pomocí kabelů.

Bluetooth Audio Link USB je k dispozici přímo na stránkách společnosti Sandberg za pěkných 476 Kč. Určitě lepší varianta než překopávat celou palubní desku, nebo kupovat nové rádio kvůli zavedení bluetooth.

Za poskytnutí Bluetooth Audio Link USB do soutěže a recenzi děkujeme společnosti Sandberg.

Soutěž

Pokud vás dnešní Bluetooth Audio Link USB od společnosti Sandberg zaujal, pak pro vás máme další skvělou zprávu. Do konce září totiž můžete vyhrát jeden ze tří kousků, které nám společnost Sandberg poskytla do soutěže.

Bluetooth Audio Link USB

Stačí správně odpovědět na tři soutěžní otázky.

1) Jaký notebook jsme měli nedávno v redakci na recenzi?

a) ROG Strix

b) ROG Scar

c) ROG Zephyrus

2) Od jaké společnosti jsme měli hybridní smartwatch v soutěži?

a) Apple Watch

b) Kronaby

c) Xiaomi

3) jakou verzi bluetooth Sandberg Bluetooth Audio Link USB disponuje?

a) 5.0

b) 4.0

c) 3.0

Vaše odpovědi zasílejte do pondělní půlnoci 30.9.2019 na emailovou adresu soutez@newsinit.cz.

Odpovědi, které dorazí po 30.9.2019 nebudou do slosování zařazeny. V emailu nezapomeňte uvést vaše celé jméno.

Odpovědi zasílejte ve formě 1)B 2)C atd. 

V úterý 1.10.2019 proběhne vyhlášení vítězů na našich FB stránkách. Výherci budou taktéž informování emailem. Výhra bude zaslána doporučeně na uvedenou adresu soutěžícího.

Pravidla soutěže:

  • Podmínkou účasti v soutěži je poskytnutí kontaktních údajů redakci ninit.cz dobrovolně a z vlastní vůle, které budou použity pouze za účelem předání ceny. Údaje budou zpracovávány pouze po dobu soutěže a nebudou poskytnuty žádné další straně. Po vyhodnocení soutěže budou údaje smazány.
  • Účastí v soutěži soutěžící souhlasí se zveřejněním křestního jména v rámci vyhlášení soutěže.
  • Soutěže se mohou účastnit pouze uživatelé s trvalým bydlištěm v České republice a na Slovensku.
  • Výherce bude vybrán slosováním.
  • Do závěrečného slosování budou umístěni pouze soutěžící, kteří odpoví správně na všechny otázky.
  • Odpovědi není možné po odeslání měnit.
  • V případě neuvedení správných údajů bude vybrán jiný výherce. Pokud výherce do 7 dnů od uveřejnění výherců a zaslání emailu od redakce nepotvrdí výhru, bude vybrán další výherce (náhradník). Pokud ani náhradník nesplní výše uvedenou podmínku, propadá cena ve prospěch organizátora.
  • Organizátor (redakce ninit.cz) má konečné slovo v rozhodování o platnosti odpovědí, ověření platnosti údajů a výhercích soutěže. Proti tomuto není možné odvolání.
  • Výhra není právně vymahatelná.

Zdroje: 1, vlastní