Philips 65POS9603

Šéfredaktor a spoluzakladatel portálu NINIT.cz. Zájmově se řadí k fanouškům nových technologií a widgetů. Kariéru v oblasti žurnalistiky nastartoval jako sloupkař sekce novinky a poradna.

Během konference TP Vision jsme se dočkali představení chystané 4k OLED TV Philips 65POS9603. Případným zájemcům nabídne ultratenké tělo s třístranným AmbiLightem a nový procesor P5 společně se 4k OLED panelem.

Vlajková loď Philips 65POS9603

Philips 65POS9603 se tak stává novou vlajkovou lodí televizorů značky Philips, která stanovuje nový standard kvality obrazu. Lepší spojení Integrace AmbiLightu dosahuje u televizoru OLED série 9 s úhlopříčkou 65″ nové úrovně díky ultratenkým rámečkům, z kterých obraz plynule přechází do záře AmbiLightu.

Trojstranný systém AmbiLight Spectra XL dokáže dále zvýšit výjimečné barevné souznění televizoru a obrovský kontrastní poměr při vytváření mnohem lepšího zážitku ze sledování, než tomu bylo dříve.

Designové řešení zvuku

Nová vlajková loď Philips 65POS9603 řady 9 odráží zaměření společnosti na vynikající evropský design a řemeslný um. Ten dále rozšiřují rafinované proporce a použití přírodní materiálů.

Řemeslné zpracování je zdůrazněno podstavcem modelu a jeho extrémně těsným usazením k panelu OLED. Inovativním řešením je začlenění kvalitního 60W zvukového systému 6.1, který je integrovaný v samotném stojánku.

Systém je vybaven šesti zvukovými měniči zabudovanými v hliníkové liště pod obrazovkou OLED. Lišta je pokryta tkaninou od špičkového výrobce designových textilií společnosti Kvadrat. Toto řešení zaručuje čisté podání středních a vysokých tónů. Reproduktor Triple Ring s integrovaným basovým portálem umístěný na zadní stěně televizoru se pak stará o špičkové podání nejhlubších tónů. Oddělitelnou zvukovou základnu lze položit buď na desku stolu nebo připevnit na stěnu.

V obou případech je zachována nadstandardní kvalita zvuku. Pokud je podstavec s reproduktory připevněn k TV, tak je stále možné otočit ho o 90° za TV, čímž získáte dostatečný prostor mezi televizí a stěnou pro vyniknutí AmbiLight.

Android TV nesmí chybět

OLED série 9 je vybavený operačním systémem Android 6, čímž poskytuje přístup ke všem aplikacím a službám orientovaným na použití v chytrých televizních přijímačích prostřednictvím obchodu Google Play Store. Tuto nabídku navíc v současné době doplňuje nabídka Philips Smart TV.

Zdroje: TZ, 1