Totally Accurate Battlegrounds

Parodie na PlayerUnknown’s Battlegrounds je free. Tedy zdarma a jen do neděle 10. června. Studio Landfall můžete znát jako tvůrce her, mezi které patří například Clustertruck, Square Brawl a nebo právě série Totally Accurate Battle Simulator.

6. června 2018 vydalo studio svůj nový přírůstek do série TABS, a to přímou parodii hry PUBG. Sympatickým krokem studia je, že si hru můžete po dobu 100 hodin stáhnout zdarma přímo na Steamu a s největší pravděpodobností vám i hra, která by měla být poté placená, zůstane. Hra s názvem Totally Accurate Battlegrounds se insprirací v PUBG netají a s názvem se vývojáři nejspíše dlouho nerozmýšleli.

TABG přináší dokonce několik inovativních kroků jako je přímá customizace postavy zdarma již v lobby a snaží se osvěžit žánr Battle Royale. Pokud neočekáváte seriózní hru, jistě Vás Totally Accurate Battlegrounds mile překvapí a pobaví.

Rozdíly TABG oproti PUBG

Ve hře také nehledejte zmenšující se zónu, která vám bude brát životy. Na bojišti je umístěn větší počet vznášejících se pilířů, které se budou k vyhrazené zóně přibližovat, až ji nakonec úplně uzavřou a vy se nedostanete dovnitř ani ven, a to žádným způsobem.

Hra je bohužel zatím poměrně špatně optimalizovaná, proto není řešením pro příznivce Battle Royale se slabšími sestavami, ač grafika se nese v duchu sérií TABS. Ty nám ale vždy trhaly RAMky a procesory na cucky, takže se vlastně žádné velké překvapení nekoná.

Série je známá svými “úmyslnými” bugy a glitchi, proto se budete buď neuvěřitelně rozčilovat, nebo se božsky bavit. Je to jen na vás, s jakým přístupem hru zapnete. Rozhodně stojí za vyzkoušení. Hru můžete zdarma aktivovat přímo na Steamu.

Minimální systémové požadavky

  • Operační systém: Windows 10
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 670 nebo AMD R9 270 (2GB VRAM s Shader Model 5.0 či lepší)
  • Procesor: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz nebo srovnatelný
  • Paměť: 8 GB RAM
  • DirectX: Verze 9.0c
  • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
  • Pevný disk: alespoň 6 GB volného místa

Zdroje: 1, vlastní