sluchátka iFrogz

Šéfredaktor a spoluzakladatel portálu NINIT.cz. Zájmově se řadí k fanouškům nových technologií a widgetů. Kariéru v oblasti žurnalistiky nastartoval jako sloupkař sekce novinky a poradna.

Společnost iFrogz se zabývá elektronickými doplňky již od nepaměti. Sluchátka iFrogz patří mezi ně, a nyní společnost rozšiřuje svůj sortiment audiovizuální techniky o další tři kousky.

Nejnovější přírůstky splňují požadavky náročných zákazníků, kteří si uvědomují hodnotu pohodlných a stylových sluchátek. Hlavním faktorem však je také přijatelná cena. iFrogz tak představuje sluchátka s označením Aurora, která jsou dostupná v kabelovém i bezdrátovém provedení a dále sluchátka iFrogz Flex Arc pro ty, kteří hledají sluchátka s řešením kolem krku. Ta pak nabízejí různý design, aby vyhovovala osobním preferencím každého uživatele.

Sluchátka iFrogz Aurora

Nová sluchátka iFrogz Aurora mají ergonomický design přes uši, který vám umožní poslouchat hudbu a přijímat hovory pohodlným způsobem, díky nastavitelnému hlavovému oblouku, náušníkům ze vzdušné pěny a vestavěnému mikrofon. Jsou navíc dostupná jak v bezdrátové, tak v klasické kabelové verzi. Obě verze jsou pak dostupné ve čtyřech barevných provedení: černá, bílá, modrá a červená.

U bezdrátových sluchátek iFrogz Aurora zajistí technologie Bluetooth dokonalé připojení z vašeho zařízení pro přenos zvuku s dosahem až 10 metrů. Mezi vlastnosti produktu patří 40mm reproduktorové měniče, ovládací prvky na uších a životnost baterií až 10 hodin. Ke sluchátkům je v již v základním balení dodáván přídavný kabel s 3,5mm konektorem, který umožňuje pokračovat v poslechu hudby, pokud by vám došla potřebná energie. Na bezdrátová sluchátka iFrogz Aurora si připravte 949 Kč.

Fanoušky klasického kabelového designu jistě potěší klasická drátová sluchátka iFrogz Aurora. Jedná se o kabelová sluchátka přes uši za přijatelnou cenu. Jsou taktéž vybavená 40mm reproduktorovými měniči, náušníky izolujícími hluk a rovným miniaturním konektorem pro zajištění lepší kompatibility se všemi zařízeními. Doporučená prodejní cena pro klasická drátová sluchátka Aurora činí cca 549 Kč, což je o něco méně, než v případě bezdrátových.

Vzhledem k tomu, že bezdrátová sluchátka můžete používat taktéž drátově, s největší pravděpodobností bychom sáhli spíše po bezdrátové verzi. Rozdíl v ceně totiž není tak markantní.

Sluchátka iFrogz Flex Arc

Uživatele, kteří upřednostňují řešení kolem krku, dokonale uspokojí bezdrátová sluchátka Flex Arc. Nízkoprofilová sluchátka do uší jsou lehká, vybavená 8mm reproduktorovými měniči. Životnost baterie se opět dosahuje 10 hodin na jedno nabití. Design se vyznačuje charakteristickými vlastnostmi produktů iFrogz, tedy bezdrátovým připojením pomocí technologie Bluetooth. Dále magnetickými sluchátky do uší, která lze díky magnetům snadno umístit kolem krku.

Nesmí chybět odolnost proti potu IPX-2, nebo vestavěný mikrofon pro telefonní hovory. Na límcovém oblouku pak nalezneme ovládacími prvky pro hlasitost a výběr stop, takže hudba a hovory zůstanou vždy po ruce na dosah. Sluchátka do uší s obloukem kolem krku iFrogz Flex Arc jsou dostupná v černé nebo bílé barvě s doporučenou prodejní cenou 1 099 Kč.

Všechny výše zmíněné modely sluchátek iFrogz jsou již nyní dostupné na webu www.zagg.com

Zdroje: 1, TZ