nintendo a paypal

Šéfredaktor a spoluzakladatel portálu NINIT.cz. Zájmově se řadí k fanouškům nových technologií a widgetů. Kariéru v oblasti žurnalistiky nastartoval jako sloupkař sekce novinky a poradna.

Nintendo a PayPal je skvělá dvojka. Od 22.srpna je možné na oficiálních stránkách Nintenda platit za hry i konzole pomocí virtuální peněženky PayPal. Službu PayPal bude navíc možné využívat i přímo na konzolích Nintendo Switch.

Oficiální prohlášení PayPal

22.srpna 2017 společnost PayPal Pte. Ltd. (dále jen PayPal) oznámila, že obchod Nintendo eShop doplnil platební služby PayPal jako nový způsob platby. Uživatelé obchodu Nintendo eShop ve vybraných zemích po celém světě budou moci kromě stávajících způsobů platby používat také platební služby PayPal, a to na webu i prostřednictvím herní konzole.

  • Nintendo a PayPal dostupný na konzolích Nintendo Switch
  • Poskytování finančních prostředků pro účty v obchodu Nintendo eShop na nákupy her a dalšího obsahu.
  • PayPal na oficiálním webu společnosti Nintendo ve vybraných zemích po celém světě
  • Doplňování finančních prostředků k aktuálním zůstatkům při nákupu softwaru pro stažení prostřednictvím zařízení Nintendo Switch, Nintendo 3DS a Wii U.

Oficiální vyjádření společnosti Nintendo

Společnost Nintendo poskytla k zavedení platebních služeb PayPal jako nového způsobu platby následující vyjádření:

Rozhodli jsme se přijmout celosvětově úspěšné platební služby PayPal jako způsob platby pro obchod Nintendo eShop, abychom zvýšili pohodlí uživatelů a umožnili jim provádět bezpečné platby. Domníváme se, že přidáním platebních služeb PayPal, které disponují celosvětově více než 200 miliony účtů, jako způsobu platby pro obchod Nintendo eShop, budeme moci poskytovat zážitek z hraní her většímu množství zákazníků po celém světě.

Nintendo a PayPal – seznam dostupných zemí

Níže uvádíme seznam zemí, ve kterých budou platební služby PayPal pro Nintendo dostupné.

Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Japonsko, Kanada, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Spojené království, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a USA.

Něco málo o PayPal

Hnací silou společnosti PayPal je hluboké přesvědčení, že dostupnost finančních služeb vytváří příležitosti. Její snahou je proto široce zpřístupnit finanční služby, které umožní lidem i firmám prosperovat v globální ekonomice. Platební platforma PayPal má nyní téměř 200 milionům aktivních držitelů účtů. Těm pak dává jistotu ve spojení a provádění transakcí s využitím nových, komplexnějších možností plateb online, na mobilních zařízeních, v aplikacích i osobně.

Zdroje: TZ, 1, 2