mophie juice pack pro samsung galaxy note 8

Šéfredaktor a spoluzakladatel portálu NINIT.cz. Zájmově se řadí k fanouškům nových technologií a widgetů. Kariéru v oblasti žurnalistiky nastartoval jako sloupkař sekce novinky a poradna.

Společnost Mophie, jež je členem skupiny ZAGG a zároveň výrobcem nabíjecích pouzder a krytů k mobilním telefonům, představila pouzdro Mophie Juice Pack pro Samsung Galaxy Note 8.

Kryt Mophie Juice Pack pro Samsung Galaxy Note 8 tak rozšiřuje řadu bezdrátových nabíjecích kompatibilních pouzder, která jsou určená pro nejnovější vlajkové lodě od společnosti Samsung.

Mophie Juice Pack pro Samsung Galaxy Note 8

Toto nové řešení navíc funguje se všemi bezdrátovými příslušenstvími mophie charge force a s dalšími systémy Qi pro bezdrátové nabíjení. Umožňují tak snadné nabíjení doma, v kanceláři, v autě nebo kdekoliv na cestách tak, jak jste u svého zařízení běžně zvyklí. Díky robustnímu provedení získá váš Samsung Galaxy Note 8 i kvalitní ochranu před nárazy a náhodným poškozením.

Nabíjecí pouzdro mophie juice pack pro Galaxy Note8 je vybaveno integrovanou nabíjecí baterií o kapacitě 2 950 mAh. Ta zajistí energii pro hovory v celkové délce 36 hodin. Když jste na cestách mimo dosah nabíjecích podložek a úchytů, nabízí juice pack kompaktní přenosné řešení pro dobití vašeho zařízení. I s pouzdrem však můžete využít bezdrátové napájecí systémy, pomocí kterých dobijete jak samotné bateriové pouzdro, tak vaše mobilní zařízení.

Další funkce, kterými je Mophie Juice Pack pro Samsung Galaxy Note 8 vybaven:

  • Integrované magnety, které přidržují telefon na místě, když se při kontaktu zahájí nabíjení
  • Ochrana před nárazem prostřednictvím interních pogumovaných podložek, díky nimž telefon odolá i těm nejtvrdším pádům
  • Dlouhodobá odolnost, zvýšená ochrana proti poškrábání a popraskání displeje a kvalitní měkčené provedení

V kombinaci s produkty širokého portfolia Mophie se tak jedná a další ideální doplněk pro vaše mobilní zařízení. Výhodou Mophie Juice Pack pro Samsung Galaxy Note 8 je bezpochyby i kompatibilita se širokou škálou bezdrátových technologií. Mezi ty patří například i již zaběhlý standard Qi.

Pouzdro Mophie Juice Pack pro Samsung Galaxy Note8 stojí přibližně 2 600 Kč a je již nyní k dispozici na oficiálních stránkách výrobce mophie.com s cenovkou 99,95 EUR.

Zdroje: TZ, 1