Mophie Charge Force

Šéfredaktor a spoluzakladatel portálu NINIT.cz. Zájmově se řadí k fanouškům nových technologií a widgetů. Kariéru v oblasti žurnalistiky nastartoval jako sloupkař sekce novinky a poradna.

U společnosti Mophie jsme byli zvyklí na kryty obohacené o další baterii. Nyní se však společnost vydala trochu odlišným směrem, a tak představuje Mophie Charge Force.

Opět se jedná o kryt na vaše oblíbené telefony, jako je iPhone 7 / 7 plus a Samsung S8 / S8 plus. Kryt má štíhlé kožené provedení, které téměř kopíruje váš telefon. Vpředu přečnívá, aby chránil váš displej. Dále přidává několik mm na spodní straně telefonu, kvůli přípojce do napájecího portu.

Nemusíte se však bát, že budete mít port stále obsazený. Je zde zabudován jednoduchý klip, díky kterému můžete port uvolnit a dobíjet tak telefon i pomocí klasické nabíječky. Oproti krytům Mophie Juice Pack však v krytu již není zabudovaná externí baterie, nýbrž technologie umožňující rychlé bezdrátové nabíjení, které je mimo Mophie příslušenství kompatibilní i se systémy Qi Charge.

Plno příslušensvtí s Mophie Charge Force

Mezi příslušenství patří mnoho stojánků a jiných držáku, které váš telefon díky magnetům udrží na místě a zároveň telefon dobijí. Nebo můžete zvoli 3 000 mAh PowerStation Mini, která nahradí jak power banku tak magnetickou podložku s bezdrátovým nabíjením. Powerbanka se dá pomocí magnetů uchytit na záda telefonu, který pak v případě iPhonu připomíná kryt s externí baterií. Po dobití ji však můžete pohodlně odpojit a nemusíte se tak trápit neergonomickým tvarem po celou dobu.

Kryty Mophie Charge Force jsou již dostupné na oficiálních stránkách Mophie, a to jak pro iPhone 7 / 7 plus, tak pro Samsung S8 / S8 plus. Na oficiálních stránkách naleznete taktéž příslušenství v podobě PowerStation Mini nebo magnetických stojánků do domácnosti a do auta. Magnetický držák do auta s podporou bezdrátového nabíjení nám přijde jako nejužitečnější část příslušenství pro kry Mophie Charge Force.

Dostupnost a cena

Jedinou nevýhodou mohou být ceny, které začínají na 1 399 Kč. To jde však ruku v ruce v cenami, které odpovídají cenám za mobilní zařízení, pro která je příslušenství Mophie určeno.

Zdroje: 1, TZ