Final Fantasy XV

Autor se zájmově řadí mezi herní nadšence a streamery, kdy aktivně baví své diváky při hraní rozličné škály her.

Final Fantasy XV získává novou kapitolu v DLC Episode Prompto. Komunita tento kousek očekává s napětím a vývojářské studio Square Enix nyní dává ochutnat dvouminutový trailer.

V kapitole Prompto, která cílí hlavně na příběhové zasazení, se jeden z hlavních hrdinů série ocitá sám v zamrzlém arktickém prostředí a hráči si mohou toto zbrusu nové DLC zahrát již od 27. června tohoto roku, přičemž dostupný bude dle dnešních standardů pro PlayStation 4 a Xbox One.

Prompto Argentum, svého času společník Prince Noctise, se ocitá ve zmiňovaném krušném prostředí. Zažijeme s ním zatím nevyprávěné příběhy série Final Fantasy. Vývojáři slibují odhalit pravdu jeho původu.

Trailer dává důraz na na střelbu z pohledu třetí osoby, která má zdůraznit Promptovu specializaci na zbraně. Slibně vypadají i narážky na camea známých postav série Final Fantasy a možnost zařádit si na motorce. Raketomet je jen příjemným zpestřením!

„Hráč Final Fantasy XV zažije nevyprávěný příběh, kde bude Prompto bojovat za objevení pravdy jeho původu. Taktéž bude svědkem snahy Prompta o převzetí kontroly nad svým osudem,“ slibuje Square Enix

Episode Prompto je další v řadě DLC Final Fantasy XV, po DLC Gladio, které vyšlo již dříve tento rok. Letos se pravděpodobně můžeme ještě těšit na rozšíření Comrades, který slibuje co-op až čtyř hráčů v zastoupení všech hlavních charakterů ságy.