eway-crm eway-crm.com

Šéfredaktor a spoluzakladatel portálu NINIT.cz. Zájmově se řadí k fanouškům nových technologií a widgetů. Kariéru v oblasti žurnalistiky nastartoval jako sloupkař sekce novinky a poradna.

Řízení vztahů se zákazníky je velmi žhavé téma. Na strategii CRM přechází řada firem, které donedávna razily naprosto odlišný přístup ke klientům. Zdá se, že mnozí podnikatelé konečně začínají chápat výhody proklientského přístupu a udržování dlouhodobé spolupráce. Customer relationship management však nelze aplikovat v praxi bez vhodně zvoleného CRM systému. Ale jaké řešení zvolit? V případě českého produktu eWay-CRM od eWay System rozhodně nešlápnete vedle.

CRM software eWay-CRM se těší oblibě nejen u českých zákazníků, ale i v zahraničí. O jeho kvalitách svědčí velmi dobré hodnocení v rámci testování na serveru Capterra. Odborní redaktoři zařadili českou aplikaci mezi 20 nejlepších na světě. Pocit z dobrého výsledku umocňuje fakt, že bylo hodnoceno celkem 550 programů.

Podle portálu Capterra nabízí český CRM perfektní poměr ceny a výkonu. Posuzovali se jednotlivé funkce, náklady na provoz i názory uživatelů. Podle předsedkyně komise Katie Konelly jde o velmi kvalitní produkt a udělila mu 92 %.

Proč byste si měli eWay-CRM pořídit i vy?

Rozhodnout se pro CRM systém není snadné. Na trhu je množství sofistikovaných řešení a každé z nich nabízí různé výhody. V případě eWay-CRM je ovšem výhod poměrně dost. K těm hlavním patří skutečnost, že software využívá rozhraní populárního e-mailového klienta Microsoft Outlook. Pokud Outlook používáte, nebudete se muset seznamovat s novým rozhraním. Jednoduše začnete používat nové prvky. Těch je mimochodem velmi mnoho a najdete mezi nimi například efektivní vedení marketingových kampaní, analýzy, reporting, správu projektů a kontaktů a další užitečné funkce.

Měli byste vědět také to, že eWay-CRM je v základní verzi zcela zdarma. Obejdete-li se bez mobilní verze, telefonické zákaznické podpory a většího místa na serveru, můžete mít špičkové CRM řešení bez jakýchkoliv poplatků.

Zdroje: TZ, 1