eD expo 2017

Autor se zájmově řadí mezi herní nadšence a streamery, kdy aktivně baví své diváky při hraní rozličné škály her.

eD Expo se řadí s ocelovou pravidelností mezi největší IT konference v České Republice. Březnová akce eD Expo 2017 se tentokrát vydává i směrem obchodních příležitostí v herním průmyslu, kde o zajímavosti není nikdy nouze.

Konference láká nejen herní tématikou. Akce je pod taktovkou společnosti eD system Czech a ta potvrzuje dvakrát do roka, že se o návštěvníky Expa umí postarat. Za zmínku stojí v první řadě stánky, kde se presentují největší IT výrobci. Letos je zatím potvrzená účast 55 společností. Přestávky na kávu a občerstvení prolínají přednášky a presentace. Je nutné vyzdvihnout například presentace společností Canon, Epson, či tradičních účastníků eD Expo, kterými jsou společnosti HP, či Samsung.

 

Obrovským lákadlem bude letos zajisté přednáška Jiřího Rýdla, Marketing managera společnosti Warhorse Studio, které napíná hráče po celém světě příchodem očekávaného titulu Kingdom Come: Deliverance.

Celou akcí bude účastníky provázet moderátorka a nadějná blogerka Zorka Hejdová.

V rámci herního ducha nalezneme letos na akci i Herní retro koutek, který bude umístěný nedaleko vstupu do hlavního sálu. Zde si můžete zavzpomínat při hraní na konzolích Atari a Sega. Nesmíte zapomenout si zkusit herní klasiky jako je Frogger, Sonic, Mortal Kombat, či Space Invaders.

Informace o akci eD Expo 2017

Termín a čas konference: 28.března 2017 od 09:00 do 18:00

Místo konání: Clarion Congress Hotel, Praha 9

Pořadatel: eD system Czech

Pro registraci na akci navštivte stránky www.edexpo.cz.

Podrobnější informace o akci eD Expo 2017 poskytne Martina Brauner (mbrauner@edsystem.cz).

 

Zdroje: 1, vlastní