Dell Intel Gaming

Šéfredaktor a spoluzakladatel portálu NINIT.cz. Zájmově se řadí k fanouškům nových technologií a widgetů. Kariéru v oblasti žurnalistiky nastartoval jako sloupkař sekce novinky a poradna.

Dell je partnerem nové gaming zóny v showroomu Alza.cz v pražských Hájích. Dell Intel gaming zone bude pokřtěna již tuto sobotu 30. března. Během křtu bude probíhat finálový turnaj týmů dvojic rodičů a dětí v rámci kampaně „Probuď v sobě hráče“.

Dell Intel Gaming Zone bude jediným místem v ČR, kde si zájemci mohou reálně při hraní her vyzkoušet nejnovější herní vybavení a příslušenství značek Dell Gaming a Alienware

„Probuď v sobě hráče“

Nová Dell Intel Gaming Zone v showroomu Alza.cz v pražských Hájích (Kulhavého 669/2, 14900 Praha 4) bude slavnostně pokřtěna tuto sobotu 30. března v rámci velkého finálového turnaje týmů dvojic rodičů a dětí, které budou soutěžit ve hře Fortnite. Vyvrcholí tím velký turnaj pro týmy rodičů s dětmi „Probuď v sobě hráče a vyhraj“ jehož hlavní tváří je moderátor Mikoláš Tuček, který probíhá od 18. do 29. března. Turnaj má za cíl bořit zažité stereotypy o škodlivosti her a naopak vyzdvihovat pozitivní dopady např. v tom, jak mohou sblížit generace a utužit vztah rodič – dítě. Nejlepší tým složený z dospělého a dětského hráče si pak domů odnese hodnotné ceny za několik desítek tisíc. Herní turnaj podporují značky Intel, Dell Gaming, Alienware, Trust Gaming, MSI a Alza Gaming.

V rámci herního odpoledne se na místě objeví například Pavel „Herdyn“ Mikeš, dvojnásobný mistr ČR ve hře League of Legends a jeden z nejznámějších influencerů Česka. Pavel bude na místě k dispozici nejen pro své malé fanoušky, ale i pro rodiče, kteří se jej mohou zeptat na jakékoliv otázky týkající se hraní, streamování či jeho přístupu k fanouškům jako takovým.

Aby toho nebylo málo, tak v rámci herního sobotního odpoledne přineseme společně s nadačním fondem Srdce na Dlani, se kterým česká pobočka společnosti Dell EMC dlouhodobě spolupracuje, unikátní herní aktivitu, kdy spojíme děti bez domova se zaměstnanci společnosti Dell EMC. Obě skupiny si v menším turnaji zahrají o hodnotné ceny, vyzkouší si, jaké to je hrát hry na profesionální úrovni a především si užijí krásné herní odpoledne.

Dell Intel Gaming Zone od 1. dubna pro všechny

Od 1. dubna pak začne oficiálně fungovat nová Dell Intel Gaming Zone, kde se v průběhu roku budou konat nejenom herní turnaje, ale také různá školení, tréninky a setkání s influencery nebo hráči. Tato herna bude také veřejně přístupná pro všechny zákazníky Alzy.

Dell Intel Gaming Zone je vybavena mimo jiné notebooky DELL G5 15 Gaming, DELL G7 17 Gaming. Je zde ale i možnost vyzkoušet si extratřídu mezi herními notebooky – Alienware Area 51m. Prvotřídní herní zážitek pak doplní monitory i herní periferie Alienware.

Herní event můžete sledovat i na FaceBooku. Dále můžete navštívit webové stránky kampaně a samotného turnaje „Probuď v sobě hráče a vyhraj“.

Zdroje: TZ, 1, 2