Avengers Endgame - Thanos Finger Snap

Šéfredaktor a spoluzakladatel portálu NINIT.cz. Zájmově se řadí k fanouškům nových technologií a widgetů. Kariéru v oblasti žurnalistiky nastartoval jako sloupkař sekce novinky a poradna.

Avengers pravděpodobně většina z nás zná. A pokud ne, tak má minimálně povědomí o tom, že aktuální běží v kinech poslední díl Infinity ságy a to Avengers Endgame.

Této příležitosti vyžil Google. Vzhledem k tomu, že se promítání koná v dubnu tak Google věnoval Avengers Endgame jeden ze svých Easter Eggů.

Pokud na Google vyhledáte slůvko „Thanos“, hlavní záporák předchozího filmu Avengers Infinity War, určitě ve výsledcích vyhledávání naleznete obrázek Infinity Gauntlet, tedy rukavici nekonečna. Název je odvozen o kamenů nekonečna (infinity stones), které Thanos „posbíral“ a vložil do této rukavice.

Pokud jste film Avengers Infinity War viděli, určitě dobře víte, co tato rukavice v Thanosově podání umí, pokud ne, tak se asi budete divit, co se stane, když na ni ve výsledcích Google vyhledávání kliknete.

Za nás se jedná od Google přinejmenším o složení holdu závěrečnému dílu Avengers Endgame a v neposlední řadě o velmi povedený Easter Egg.

Pokud to s Avengers myslíte vážně, pak samozřejmě nesmíte vynechat ani sólo filmy Hulk, Thor, Iron Man atp. Vcelku to dělá 22 filmů s celkovou stopáží cca 47h48m včetně posledního Avengers Endgame, který má rekordních 181 minut. Jedná se tedy opravdu o závěr ve velkém stylu.


A jak jste na tom s Marvelovkami Vy? Už jste viděli Avengers Infinity War a chystáte se na Endgame, nebo jste celou ságou Avengers od Marvelu nepolíbeni? Podělte se s námi v komentářích FB.

Zdroje: 1, 2, 3, vlastní